درباره ما

کیماطب مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالای پزشکی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالاهای مراقبت از بیمار در منزل,دیابت,فشارخون,زخم بستر و کالاهای مصرفی و بیمارستانی. کیماطب با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه کالای پزشکی درکشوربا تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و خدمات پس از فروش، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان کیماطب می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت کیماطب را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری کیماطب است.

کیماطب دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏ .همچنین، در حال حاضر کیماطب با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود ، یکی از پرمخاطب‏‏‏‌ترین و پربازدیدترین وب‏ سایت های تجهیزات پزشکی کشور است.
همواره یکی از اولویت‌های کیماطب ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای کیماطب بسیار مهم است که کاربران، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. کیماطب از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

کیماطب در سال 1391 با راه اندازی فروش مجازی کالاهای پزشکی با نام کیماطب در این حوزه را آغاز کرد. هدف از این کار ایجاد امکانی برای کاربران جهت بررسی دقیق‌تر تمامی ابعاد و مشخصات محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‏‏‌تر از کالاها و تکنولوژی‏ های این حوزه بود. در حال حاضر این بخش یکی از محبوب‏‌ترین خدمات کیماطب است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی کیماطب محسوب می‏‌شود. رسانه تصویری کیماطب در جهت تولید محتوای ویدئویی علمی و کاربردی با بکارگیری افراد متخصص این حوزه نهایت تلاش خود را می‏‏‌کند.

کیماطب با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف تجهیزات پزشکی و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کیماطب محسوب می‌شود. کیماطب با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با وارد کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کیماطب نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت کیماطب و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در کیماطب بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت کیماطب ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.